Medarbetare

Vad vore väl en bal på slottet utan vår fantastiska, härliga och engagerade personal? Våra medarbetare finns alltid till hands och hjälper till med alla era önskemål!

VD
Lasse Nilsson
lasse.nilsson@thorskogsslott.se

Ekonomi
Helén Tiderman
ekonomi@thorskogsslott.se
0520-663045

Bokning, Reception, Fest- & Bröllopskoordinatorer
Victoria Linde
victoria.linde@thorskogsslott.se
Lotta Karlsson
Kristin Andersson
info@thorskogsslott.se
0520-661000

Kökschef
Magnus Rutgersson
magnus.rutgersson@thorskogsslott.se

Restaurangchef
Angelika Olsson
angelika.olsson@thorskogsslott.se

Husfru
Matilda Olsson Boman
matilda.olsson@thorskogsslott.se

Vaktmästeri
Jerry Frisk
vaktmasteri@thorskogsslott.se